Wyjątkowe karty menu dopełnieniem wyjątkowego miejsca

5D2_5189Zajazd Wincentów to bez wątpienia miejsce wyjątkowe. To tutaj ludzie świętują tak wspaniałe chwile jak ślub dwojga kochających się ludzi. Poza organizacją wesel odbywają się tu również chrzty, imprezy firmowe i konferencje. Oczywiście przyjeżdżają tu także ludzie po to, aby wypocząć w luksusowych warunkach, które zapewnia hotel i restauracja z doskonałym menu. Właściciele Zajazdu Wincentów zdecydowanie są  estetami. Elementy wystroju korespondują ze sobą tworząc spójną, elegancką całość – dotyczy to zarówno hotelowych pokoi, ogrodu, jak również wnętrz: sali tanecznej i restauracyjnej. Ta dbałość o najmniejsze detale sprawiła, że zostaliśmy poproszeni o wykonanie karty menu restauracji. W tym miejscu warto zaznaczyć, że ograniczenia dotyczące wyglądu karty menu są w zasadzie tylko związane z ludzką wyobraźnią. Dla Zajazdu Wincentów wykonaliśmy projekt zgodnie z życzeniem klienta. Na okładce zrobionej z wysokogatunkowej skóry ekologicznej oprócz logotypu znalazły się motywy związane z działalnością Zajazdu, a więc doskonała kuchnia oraz organizacja przyjęć weselnych. Tył okładki w brązowym kolorze doskonale wkomponował się we wnętrze restauracji, pełnej eleganckich mebli z ciemnego drewna.

5D2_5191 5D2_5194Z informacji, które uzyskaliśmy z pierwszej ręki dowiedzieliśmy się, że karty menu restauracji bardzo spodobały się gościom Zajazdu. Chwalili oni zarówno ich stronę wizualną, jak również fakt, że są one przyjemne w dotyku.
Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych prowadzi restaurację – poleć nas. Gwarantujemy porządne karty menu, które sprostają wszelkim wymaganiom. Wykonujemy także karty menu do kawiarni, a klient może wybierać spośród szerokiego zestawu okładek i praktycznych dodatków jak karta win, podkładki pod kieliszki czy też płatnik kelnerski. Dzięki temu każdy restaurator czy właściciel kawiarni będzie mógł dopasować daną kartę do wnętrza swojego lokalu, swojej wizji oraz oczekiwań klientów.

5D2_5193 5D2_5203 5D2_5200