Tradycyjne albumy na zdjęcia – co wybrać

Elegancka okładka ze zdobieniami, gładkie karty oddzielone szeleszczącym pergaminem i możliwość samodzielnego dodawania zdjęć, wedle własnego uznania. Czy można sobie wyobrazić doskonalszą pamiątkę najwspanialszych chwil w życiu? Ten nieodparty urok,który mają w sobie albumy tradycyjne na zdjęcia trudno jest porównać z czymkolwiek innym.Prawdopodobnie dlatego, ten rodzaj albumów stale cieszy się zainteresowaniem osób, które chcą podkreślić wagę takich uroczystości jak ślub, czy chrzest dziecka. Albumy tradycyjne na zdjęcia mogą być też wspaniałą formą pamiętnika z życia. Wcale nie trzeba do nich dodawać tylko fotografii z wydarzeń powszechnie uznawanych za ważne. Mogą to być, a wręcz powinny zdjęcia upamiętniające chwile ważne dla nas, czasem nieistotne z szerszej perspektywy – album to w końcu bardzo osobista rzecz.

Albumy tradycyjne na zdjęcia poza swoim klasycznym wyglądem dają duże pole manewru, jak chodzi o kompozycję albumu. To dlatego, że możemy dodawać do nich zdjęcia w różnych formatach, przez co na jednej stronie mogą się znajdować fotografie 10×15 cm jak i 9×13 cm.Tradycyjny album na zdjęcia może być stale zmieniany, niektóre zdjęcia można zastępować innymi, co jest szczególnie przydatne podczas tworzenia wspomnianego już foto-pamiętnika. Albumy tradycyjne na zdjęcia pozwalają też podkreślić wagę niektórych fotografii, poprzez umieszczenie na jednej karcie tylko jednego zdjęcia. Dzięki temu łatwiej skupić się nad obrazem.

Decydując się na zakup albumu tradycyjnego można wybierać spośród bardzo wielu różnych modeli, które różnią się kolorem, wzorem i materiałem okładki a także kartami, które mogą być różnej grubości i w różnych kolorach – czarnym, białym, kremowym, brązowym. W sprzedaży dostępne są albumy różnej grubości, te mniejsze na dziesięć, czy dwadzieścia kart, jak też obszerne albumy włoskie na nawet sto kart. Takich rozmiarów album może być wspaniałą pamiątką dla całej rodziny.

To, czego szuka zdecydowana większość nowożeńców, to tradycyjny album ślubny. Klasyka połączona z elegancją, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Który zatem album wybrać na miejsce przechowywania zdjęć ze ślubu i z wesela? W Europie jest kilku wybijających się producentów, np. albumy Walther. Charakteryzują się ciekawym wzornictwem, starannością wykonania i bardzo dobrej jakości materiałami (karty + okładka). Bardzo ciekawe propozycje można wybrać również spośród firm konkurencji – albumy Henzo i albumy Goldbuch to również producenci, którzy mają bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu albumów ślubnych. Każdy z nich posiada w ofercie przynajmniej po kilka różnych modeli dedykowanych nowożeńcom. Albumy te utrzymane są w jasnych kolorach, zazwyczaj bieli, choć zdarzają się też kremowe i srebrne. Można wybierać spośród okładek gładkich lub z miejscem na zdjęcie młodej pary. Wszystko zależy od gustu Państwa Młodych. Tradycyjne albumy na zdjęcia to wciąż świetna alternatywa dla nowoczesnych fotoalbumów, które są w 100 % spersonalizowane pod konkretnego klienta, ale o tym następnym razem.

Ile kosztują dobrej jakości albumy tradycyjne na zdjęcia? Jeżeli chcemy by fotografie zachowały się w doskonałym stanie przez wiele lat, to nie powinniśmy oszczędzać na albumie. Zazwyczaj album dobrej jakości można już kupić w okolicach 200 złotych, choć są i takie za 600 złotych, ze skórzaną okładką i tłoczeniami. Albumów fotograficznych nie kupuje się raz w tygodniu, czy raz w miesiącu, tylko co najwyżej kilka razy w życiu. Ktoś, kiedyś powiedział, że nie ma nic cenniejszego niż wspomnienia, czy warto więc na nich oszczędzać?

Poniżej kilka zdjęć albumów fotograficznych jakie posiadamy w naszej ofercie.

albumy fotograficzne;albumy introligatorskiealbumy na zdęcia ślubne

albumy introligatorskie piękne albumy ślubne albumy na zdjęcia ślubne piękne albumy ślubne ładne albumy ślubne przepiękne albumy ślubne 5D1_6004 album na zdjęcia 5D1_5992