O nas

Ten blog powstał z pasji do fotografii i wszystkiego z czym ona się łączy. Naszym głównym celem było przybliżenie ludziom możliwości jakie drzemią w zdjęciach i albumach fotograficznych. Fotografie to prawdopodobnie najlepszy sposób na zachowanie wspomnień w niezmienionej formie. Można w nich zamknąć każdą chwilę ludzkiego życia. Albumy fotograficzne mogą być dzięki temu doskonałym dziennikiem naszych przeżyć, zwłaszcza tych, o których chcielibyśmy pamiętać.

piękne albumy fotograficzne

Na tej stronie można znaleźć bardzo wiele informacji na temat albumów fotograficznych
różnych producentów. Tego, jakie są między nimi różnice – począwszy od sposobu
wykonania i materiałów użytych do ich wytworzenia, poprzez sposób dodawania do nich
zdjęć (albumy tradycyjne, a albumy kieszeniowe), na cennych poradach kończąc. Mamy
nadzieję, że informacje, które się tutaj znajdują zdecydowanie pomogą Państwu w wyborze optymalnego albumu fotograficznego.

album ślubny

Specjalnością firmy Albumstyl jest tworzenie unikalnych albumów i fotoalbumów. Albumy na zdjęcia ślubne i okolicznościowe można wybierać spośród gotowych produktów, bądź
tworząc jego unikalny wzór, do czego służy specjalny konfigurator. Warto wiedzieć,
że podczas projektowania albumu klient czynnie uczestniczy tworząc niepowtarzalne i
indywidualne albumy tradycyjne lub nowoczesne. Wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższej jakości proponujemy ekskluzywne albumy fotograficzne ze skóry, włoskich mistrzów introligatorstwa. Są to prawdziwe perły, które charakteryzują się nie tylko przepięknym wyglądem, ale również najwyższą jakością, dlatego producent daje na nie aż 10 lat gwarancji. Z doświadczenia i opinii naszych klientów wiemy, że warto w taki album zainwestować, zwłaszcza jeżeli ma być to album okolicznościowy.

5D1_6043

Ponadto zajmujemy się sprzedażą albumów takich firm jak Henzo, Walther, Goldbuch.
Oprócz tego, naszym klientom możemy również zaoferować własne kolekcje albumów
fotograficznych pod marką art deco i Exclisive, wykonywanych w introligatorniach.
Chcielibyśmy również podkreślić, że jesteśmy jedynym dystrybutorem kolekcji Italian line są to ekskluzywne włoskie albumy z których jesteśmy bardzo dumni. To nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować. W naszej ofercie można także znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria do wyklejania albumów, pudełka na zdjęcia, ramki i etui na płyty CD/DVD. Robimy również nadruki na płytach, a także odbitki przez Internet na papierze KODAK i FUJI.

5D1_6008-Edit

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, możliwościom zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz ogromnej ilości wzorów i materiałów, nasi klienci dostają wyjątkowy produkt, najwyższej jakości, który przetrwa lata. Ponadto, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące naszej oferty. Dzięki Państwa cennym opiniom stale rozwijamy nasze umiejętności, poszerzamy ofertę albumów i dodatków fotograficznych. Najistotniejsza kwestia dla nas, to pełna satysfakcja klienta z produktu lub usługi, którą otrzymał od firmy Albumstyl.pl – tak było, jest i będzie – to jedyny element w naszej firmie, który się nigdy nie zmieni.

5D2_6486