Paczkomaty InPost 24/7 – Nowa forma wysyłki

Nasz sklep z albumami fotograficznymi posiada nową formę wysyłki albumów – Paczkomaty 24/7 co to takiego ? Paczkomaty InPost do maszyny do samodzielnego odbierania oraz nadawania przesyłek 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Urządzenia te usytuowane są blisko marketów handlowych stacji paliw tak ,żeby klient w dogodnym dla siebie czasie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu mógł odebrać zamawianą przesyłkę.
Po złożeniu zamówienia wybierając formę dostawy Paczkomaty InPost otrzymujecie Państwo informację SMS oraz e-mail o numerze przesyłki oraz link do jej śledzenia. Jeżeli paczka dotrze do wyznaczonego przez Was paczkomatu otrzymujecie kolejną informację SMS i e-mail z kodem do jej odbioru. Wtedy w dogodnym dla Was terminie , ale nie później niż 72h należy udać się do urządzenia podać kod i odebrać przesyłkę ciesząc się zakupami. Zapraszamy

paczkomat inpost

 

 

 

Jedna myśl nt. „Paczkomaty InPost 24/7 – Nowa forma wysyłki

  1. Bardzo dobrze, rozwiazanie jakim sa paczkomaty jest idealne dla takiego biznesu jak wasz.Mam nadzieje, ze wspołpraca bedzie wam sie dobrze układać 😀 dobry model logistyczny to podstawa dzisiejszego e-handlu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.