Odbitki przez internet – wywoływanie zdjęć

Wywoływanie zdjęć przez Internet to wielki krok do przodu w fotografii. Dawniej zdjęcia robiło się aparatami na kliszy fotograficznej, zanim jednak nastąpiły czasy, które pamiętają nasi rodzice i my sami cofnijmy się do samego początku. Pierwsze klisze pojawiły się w drugiej połowie XIX wieku i w niczym nie przypominały chociażby tych z lat 70-tych czy 80-tych. XIX-wieczne klisze były w postaci szklanych płyt. Przełom nastąpił po I wojnie światowej, kiedy to zaczęto używać błon fotograficznych (cięte i zwojowe). Były nie tylko wygodniejsze w użyciu, przechowywaniu i obróbce, ale również dawały możliwość wykonywania wielu zdjęć w aparacie fotograficznym. Fotografia stale się rozwijała. Na pewno większość z Was pamięta, że jeszcze kilkanaście lat temu zdjęcia wywoływano w ciemniach i czekało się na nie u fotografa nawet kilka dni. Aktualnie tego typu metody rzadko są już stosowane. Dominuje przecież fotografia cyfrowa, a ciemnie zmieniły się w zaawansowane technologicznie laboratoria. W zasadzie wszyscy pracują obecnie na Minilabach. To urządzenie to fotograficzny kombajn, który nie tylko służy do wywoływania zdjęć cyfrowych, ale również do wywoływania filmów. Minilab daje możliwość wywołania fotografii nie tylko w standardowych formatach 9×13 cm, 10×15 cm, czy 13×18 cm, ale także dużo większych, np. 20×30 cm lub 30×90 cm. Popularna przed laty ciemnia z kuwetą została zastąpiona przez popularny program do obróbki zdjęć Adobe Photoshop, który daje praktycznie nieograniczone możliwości wprowadzania poprawek. W ten sposób można uzyskać zdjęcia perfekcyjne.

wywoływanie zdjęć

wywoływanie zdjęć

Odbitki przez Internet to duża wygoda. Nie trzeba opuszczać wygodnego fotela w domowym zaciszu. Nie trzeba również ponosić kosztów związanych z dojazdem do fotografia i miejscem parkingowym. Odbitki online naświetlamy w naszym studio na wysokiej jakości sprzęcie Noritsu 3801 HD, minilabie cyfrowym, dzięki któremu można uzyskać doskonałe fotografie, zarówno zrobione w terenie, jak i w pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do wywoływania zdjęć ze ślubu, fotografii przyrody, zdjęć z zawodów sportowych i wielu innych.
Gwarantujemy, że wywoływanie zdjęć w naszym laboratorium spełni Państwa oczekiwania. Dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości papieru Kodak Endura, kolory są głębokie, a obraz cechuje się stabilnością i dużą trwałością.

Oferujemy odbitki on-line na trzech rodzajach papieru: matowym, błyszczącym, jedwabistym.
Papier Kodak Endura mat charakteryzuje się delikatną, ledwie wyczuwalną, nieregularną fakturą, która nie tylko robi świetne wrażenie, ale również jest bardzo praktyczna, ponieważ nie odbijają się na niej odciski palców. Poniżej pokazana jest faktura papieru matowego.
papier kodak endura mat

Papier Kodak Endura błyszczący to klasyczny, idealnie gładki papier fotograficzny wysokiej jakości. Zdjęcia wykonane na tego rodzaju papierze wspaniale wyglądają, doskonale oddając kolorystykę obrazu.Poniżej pokazana jest faktura papieru błyszczącego.
kodak endura błysk
Papier Kodak Endura jedwabisty to świetne i praktyczne rozwiązanie, które na dłużej zachowa Wasze zdjęcia w doskonałej kondycji. Regularna faktura, lekko chropowata zapobiega odbijaniu się odcisków palców, jest odporna na ludzkie paznokcie i lekkie zabrudzenia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zdjęcia możemy wykonać w dowolnym formacie, zarówno bez ramki, jak i z ramką w kolorze białym. Możliwości są wręcz nieograniczone. Poniżej pokazana jest faktura papieru jedwabnego.
kodak endura jedwab

Odbitki przez Internet to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i wysoką jakość.Dlatego stworzyliśmy do tego celu specjalny program dzięki któremu bez wychodzenia z domy wyślesz do nas zwoje zdjęcia a my odeślemy je do Ciebie na papierze