Karty menu do restauracji oraz karty win

Z początkiem kwietnia 2015 poszerzyliśmy nasz asortyment o produkty dla restauracji , kawiarni czy hoteli wprowadzając do sprzedaży włoskie karty menu. Karta menu to jedno z pierwszych przedmiotów jakie klient otrzymuje po wejściu do restauracji. Jest to wizytówka firmy i od niej często zależy jakie pierwsze wrażenia pozostaną w pamięci u gościa restauracji czy kawiarni. Dlatego zależy nam na wysokiej jakości kartach i innych dodatkach jakie posiadamy w swojej ofercie.

Karty menu restauracji , karty menu do restauracji

 

Oferta włoskiego producenta jest dość bogata. Znajdziemy w niej karty w stylu bardzo klasycznym w tradycyjnych brązach , czerniach czy białych kolorach okładek gdzie możemy je dowolnie skonfigurować na naszej stronie internetowej pod swoje potrzeby nawiązując także do wystroju lokalu.
Kolekcja Easy czy Style bogata jest w żywe i jaskrawe kolory gdzie dodatkowym atutem jest możliwość spersonalizowania kart logiem restauracji czy kawiarni. Ogromne możliwości wyboru oprawy sprawiają ,że każdy restaurator czy właściciel hotelu jest w stanie dopasować daną kartę pod swoje potrzeby i podnieść prestiż swojej firmy jak i jej wizerunek.