Henzo – doskonałe albumy, w doskonałej cenie

Tak wiele jest w życiu wyjątkowych chwil, które warto uwiecznić na fotografiach. Zdjęcia ze ślubu, zdjęcia dziecka, fotografie z podróży w dalekie kraje i jeszcze wiele innych. Te
szczególne zdjęcia, powinny mieć szczególne miejsce – elegancki album, dzięki któremu
przez wiele lat zachowają się w doskonałym stanie. Albumy Henzo to najlepsze co możesz zaoferować fotografiom. Albumy na zdjęcia tego holenderskiego producenta od ponad pół wieku zdobywają serca Europejczyków. Prawdopodobnie dlatego, że robione są tylko z materiałów wysokiej jakości, nad ich wzornictwem czuwa zespół kreatywnych specjalistów, a poza tym można je kupić w bardzo przystępnych cenach. Średnio, albumy Henzo kosztują w Polsce około pięćdziesięciu złotych, a najtańsze modele można już nabyć za trzydzieści złotych. To naprawdę niewiele w porównaniu do albumów innych firm, za które trzeba zapłacić czasem nawet pięciokrotność tej sumy.

5D1_9403

Wybierając album na zdjęcia trzeba sobie zadać następujące pytanie: czy ma być to album na zdjęcia ze ślubu, chrztu dziecka lub innej uroczystości? Oczywiście albumy okolicznościowe są bardziej eleganckie od innych albumów. Najczęściej są w okładce z ekoskóry, często z dodatkowymi zdobieniami. Pozostałe albumy można dostać w najróżniejszych kolorach i wzorach. Przeznaczone są głównie do przechowywania zdjęć z wakacji, zdjęć rodzinnych itd. Przy zakupie albumu, trzeba sobie odpowiedzieć też na pytanie czy chcemy kupić album tradycyjny z kartami, czy album kieszeniowy? Różnice pomiędzy tymi rodzajami albumów widoczne są najczęściej dopiero po ich otwarciu. Albumy tradycyjne posiadają karty do wklejania zdjęć. W przypadku albumów firmy Henzo jest to 35 lub 50 kart, a każda z nich jest oddzielona pergaminem, który zapobiega sklejaniu się zdjęć. Do umieszczania zdjęć na kartach albumów służą specjalne przylepce lub błony , które mozna zakupić również na naszym sklepie www.albumstyl.pl . Taka różnorodność jest niemożliwa w przypadku albumów kieszeniowych, które mają przyporządkowane miejsca na zdjęcia – tzw. kieszenie. W przypadku albumów Henzo kieszenie dostosowane są najczęściej do popularnego formatu fotografii 10×15 cm. Zdjęcia, bez wcześniejszego podklejania wkłada się po prostu w kieszenie. To na pewno wygodniejsze i mniej czasochłonne rozwiązanie niż w przypadku albumów tradycyjnych.

albumy ślubne henzo

Najlepszymi albumami na zdjęcia ze ślubu, biorąc pod uwagę produkty firmy Henzo, będą naszym zdaniem: kieszeniowy album HENZO Matrimony na 200 zdjęć w formacie 10x15cm albo też tradycyjny album z 35 kartami HENZO LONZO, który jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i bordowym. Jeżeli to ma być album na zdjęcia dziecka lub dzieci to proponujemy albumy z serii HENZO Bobbi, dostępne zarówno w wersji tradycyjnej jak i kieszeniowej. Będzie to na pewno wspaniała pamiątka dla Waszej pociechy, kiedy dorośnie. W sumie, w ofercie naszego sklepu mamy ponad 30 różnych modeli albumów Henzo. Wybór tego odpowiedniego, zależy tylko od Waszych preferencji i gustu. Albumy Henzo mogą być również bardzo dobrym prezentem dla kogoś z rodziny lub z grona przyjaciół – jakby nie było chyba każdy lubi dostawać prezenty wysokiej jakości.

IMG_2647

Jedna myśl nt. „Henzo – doskonałe albumy, w doskonałej cenie

Możliwość komentowania jest wyłączona.