Ekskluzywne Albumy | Albumy Tradycyjne | Albumy Ślubne


Nasz sklep z albumami posiada szeroki wybór albumów introligatorskich. W dzisiejszym wpisie będzie mowa o naszej własnej kolekcji albumów tradycyjnych pod marką Exclusive. Albumy te charakteryzują się doskonałą jakością wykonania , materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości a każdy egzemplarz przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany.

główna strona

Kolekcję Exclusive można zakupić jako gotowe albumy wchodząc na adres sklepu www.albumstyl.pl i klikając zakładkę ” Ekskluzywne >> Exclusive. Po dokonaniu zakupu towar jest dokładnie zabezpieczany na czas transportu i wysyłany do klienta. Dostawa trwa w 96% transakcji do 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.

Albumy tradycyjne , albumy introligatorskie

Istnieje również możliwość skonfigurowania albumu fotograficznego według własnego uznania i fantazji.W tym celu należy kliknąć w duży żółty guzik znajdujący się w prawym górnym rogu strony ” Skonfiguruj własny Album >> Tradycyjne>>Exclusive.

ekskluzywne albumy , albumy ślubne , tradycyjne albumy ręcznie robione

Na tej podstronie są wymiary albumów fotograficznych jakie najczęściej wykonujemy : 28x31cm ; 31×28 ; 25x25cm ; 30x30cm ; 33x33cm ; 35x35cm . Na życzenie klienta możemy wykonać dowolny wymiar albumu tradycyjnego w tym celu prosimy o podanie wymiaru oraz ilości kart w celu wykonania wstępnej wyceny.

A więc przystępujemy do konfiguracji albumu. Wybieramy zamawiany format :

ex3

– ilość kart
– kolor kart ( czarny , ecru , brązowy lub bordowy )
– rodzaj tłoczenia
-wzór okladki ( 44 rodzaje ekoskór)
– rodzaj grzbietu albumu ( karbowany lub nie)
– eleganckie przeszycie lub bez przeszycia
– personalizację ( jest to tłoczenie dowolnej konfiguracji znaków – max do 25)
– można zamówić także okładkę DVD z tej samej ekoskóry co album)
– ekskluzywne opakowanie
– ilość sztuk

album ekskluzywne , album introligatorski

Tak przygotowane zamówienie przekazywane jest do produkcji i po około 10 dniach roboczych Piękny Album  trafia do klienta pod wskazany adres.