Albumy Walther – produkty z ponad 80-letnią tradycją

Ludzkość idzie do przodu, tego nie da się zaprzeczyć. W zasadzie wszystko co nas otacza,ulega przemianom. Są jednak pewne rzeczy, które nie zmieniają się od lat. Jedna z nich dotyczy albumów fotograficznych. Albumy na zdjęcia cieszą się niemalejącą popularnością, i to pomimo ciągłego rozwoju technologii cyfrowej. Przeglądanie zdjęć na ekranie monitora lub telewizora HD nie jest w stanie oddać tych emocji, które budzi oglądanie fotografii w klasycznym albumie. Nie ma przewracania stron, nie ma szelestu pergaminu, to po prostu nie to. Inna kwestia dotyczy tego, że nośniki cyfrowe jak płyty CD/DVD czy twarde dyski często ulegają uszkodzeniom mechanicznym, co powoduje utratę zawartych na nich danych, czyli m.in. zdjęć i filmów. W przypadku klasycznego albumu tego niebezpieczeństwa nie ma. Zdjęcia można zachować na wiele dziesiątek lat, pod warunkiem, że znajdzie się dla nich odpowiednie miejsce, czyli album fotograficzny, np. firmy Walther. W ten sposób będzie można wrócić kiedy tylko się chce, do najwspanialszych chwil z życia, które uchwycił na zdjęciach profesjonalny fotograf ślubny czy też my sami.

albumy walther , albumy na zdjęcia ślubne

 

Albumy Walther to produkty z ponad 80-letnią tradycją, ścisła europejska czołówka w swojej branży. Staranne wykonanie każdego egzemplarza w połączeniu z materiałami wysokiej jakości pozwala na tworzenie trwałych i eleganckich albumów. Takich, które nic nie tracą ze swojego wyglądu pomimo upływających lat i takich, do których z przyjemnością się wraca raz na jakiś czas w gronie najbliższych.

albumy tradycyjne walther

Albumy ślubne, albumy dla dzieci, albumy tradycyjne i albumy kieszeniowe. Wybór zależy tylko od gustu i preferencji. Nowożeńcy z pewnością będą zachwyceni jednym z wielu modeli albumów Walther, stworzonych z myślą o pamiątce z Sakramentu Małżeństwa. Takimi albumami są m.in. albumy: Couple, Glamour, Magica, Alliance, Romantico i Matrimonio. Jeżeli interesują Was albumy na zdjęcia dla dzieci, to firma Walther również w tej kategorii może pochwalić się całkiem dużym wyborem produktów. Wystarczy wspomnieć chociażby o albumach: Sweet Baby, First Shoes, Babies Hand i Honey. Jest też cała gama albumów uniwersalnych, w których można przechowywać zdjęcia z wakacji, fotografie rodzinne i wiele innych ciekawych zdjęć, które chcielibyśmy zachować. Z tej kategorii mogą to być albumy Walther Impressions, Cosenza, Natura oraz Black&White.

5D1_4008

Albumy na zdjęcia firmy Walther wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów. W przypadku okładek jest to albo tektura ozdobna albo płótno. Tak jak w przypadku innych firm produkujących albumy fotograficzne także firma Walther ma w swojej ofercie zarówno albumy tradycyjne, czyli albumy z kartami na których przykleja się zdjęcia (mogą to być fotografie w różnych formatach), jak również albumy kieszeniowe, dostosowane do różnego rodzaju popularnych formatów fotograficznych (9×13, 10×15, 13x18cm). Wybór albumu zależy tylko od osobistych preferencji, czyli tego, czy ktoś chce przyklejać zdjęcia, w różnych formatach na kartach, czy też wsuwać je w specjalnie przygotowane do tego kieszenie.W ofercie naszego sklepu można znaleźć ponad 40 modeli albumów firmy Walther, tak więc z dużym przekonaniem możemy stwierdzić, że każdy znajdzie odpowiedni album dla siebie.

5D1_3950

 

Jedna myśl nt. „Albumy Walther – produkty z ponad 80-letnią tradycją

Możliwość komentowania jest wyłączona.