Albumy na zdjęcia ślubne | kolekcja art deco _ Gwarancja 10 lat

Tylko w naszym sklepie http://albumstyl.pl/ możecie Państwo kupić album na zdjęcia ślubne art deco prune cordon 33x33cm /50 kart.

albumy fotograficzne;albumy introligatorskie

Słowa to tak mało by wyrazić najgłębsze emocje, tak niewiele by okazać komuś prawdziwe uczucie.Wypowiedziane zdania szybko przemijają. Pamięć ludzka jest ulotna. Każdy nasz dzień jest niczym wyścig.Ciągle biegniemy praca – dom, dom – szkoła. Gdzie nie spojrzeć czekają nas tylko obowiązki. Lecz mimo pędu życia każdy ma czasami ochotę po prostu przystanąć. Zatrzymać się na jedną, małą chwilę, usiąść, wziąć w ręce stare zdjęcia i cofnąć się x lat wstecz. Zatopić się w najpiękniejszych wspomnieniach młodości. Poczuć te emocje i uczucia jeszcze jeden raz. W gruncie rzeczy to wszystko, co mamy ukryte głęboko w sercu pozwala nam osiągnąć wewnętrzny spokój.
Bierzemy wtedy do ręki album fotograficzny. Przewracamy starannie stronę po stronie, wiedząc, że każda z nich to osobna historia – osobna bajka. W jednej chwili przerzucamy stronice najcudowniejszych chwil naszego życia, na nowo wypełniamy nimi nasze serca i umysł… Nasz sklep z albumami fotograficznymi przedstawia Państwu niesamowity album na zdjęcia.
Najznakomitsi mistrzowie introligatorstwa stworzyli go z myślą o wszystkich pragnących zatopić się w marzeniach jeszcze raz. Najpiękniejsze wspomnienia z przeszłości mogą towarzyszyć Państwu przez cały czas.Album ten jest ponadczasową klasyką – idealny na uwiecznienie w nim najcudowniejszych chwil życia, również idealny na album ślubny.
Album ten cechuje się wyjątkowym wyglądem. Jest on wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Okładka to stylowa ekoskóra w kolorze dojrzałej śliwki z dwoma jasnymi ozdobnymi sznureczkami dodającymi jej uroku i powabności. W środku znajduje się 100 czarnych stronic czekających na zdjęcia ślubne , które tworzą wyjątkową historią życia, któregoś z Was.Każdą ze stron oddziela od siebie delikatny pergamin. W służący zaznaczaniu wyjątkowych momentów tak byśmy na chwilę mogli zatrzymać się w czasie i porozmyślać nad konkretnym momentem naszego życia. Dodatkowo na specjalne życzenie Klienta dostępne są stylowe etui na album fotograficzny w kolorach:czarnym, ecru i bordowym do nabycia w http://albumstyl.pl/
Przeżywaj każdą wyjątkową chwilę swojego życia od nowa z albumami na zdjęcia najwyższej klasy.